MŠ Dr. E.Beneše, Kralupy nad Vltavou

Inzerát

Mateřská škola přijme kvalifikovaného předškolního pedagoga na plný úvazek. Nástup možný ihned. Více informací na tel. 778 087 838

Žádost

Žádost o vystavení potvrzení o úhradách úplaty za předškolní vzdělávání v roce 2018

od dnešního dne je vám k dispozici žádost o vystavení potvrzení o úhradách úplaty za předškolní vzdělávání v roce 2018. A to jednak v listinné podobě přímo ve třídě vašeho dítěte, nebo zde na webových stránkách.
Vyplněnou žádost můžete podat osobně (třídní učitelce) nebo elektronicky na adresu: mslobecek@seznam.cz. Po kontrole plateb vám bude vystaveno potvrzení.

Plavecký kurz

Vážení rodiče dětí budovy E.Beneše,
upozorňujeme Vás, že na základě informací plaveckého klubu, se dne 3.1.2019 nebude konat plavecký výcvik. O případném náhradním termínu nebo vrácení kurzovného vás budeme informovat.

Škola v přírodě 2019

upozorňujeme vás, že zítra, t.j. 14.12.2018, je poslední termín k uhrazení zálohy pro děti, přihlášené na školu v přírodě. Záloha činí 1 500,-Kč. Pokud nebude uhrazena, přijdou na řadu náhradníci, případně bude akce zrušena.

Uzavření mateřské školy v době vánočních prázdnin

oznamujeme vám, že rada města vzala, usnesením ze dne 19.11.2018, č.j. 18/21/9/5, na vědomí oznámení o uzavření mateřské školy ve dnech: 27., 28. a 31.12.2018.
Provoz bude ukončen dne 21.12.2018 a zahájen dne 2.1.2019.

Zprávičky z ... (září 2018)

Upozornění na nové číslo účtu

pro nový školní rok zřídila mateřská škola speciální číslo účtu pro platby od vás, zákonných zástupců dětí. Jedná se o číslo: 115 - 7776350237/0100. Na toto nové číslo budete zasílat následující poplatky: úplatu za předškolní vzdělávání (školné), stravné a příspěvek do fondu nadstandardních aktivit.

Jak na vši v mateřské škole

Jak řešit výskyt vší v mateřské škole?Jak řešit výskyt vší v mateřské škole?